Flash Furniture ET-3534-30-POC-GG 30'' High Metal Indoor-Outdoor Barstool with Back in Copper
SKU:
ET-3534-30-POC-GG
Features:
  • Bistro Style Barstool
  • Curved Back with Vertical Slat
  • Drain Hole in Seat
  • Copper Powder Coat Finish
Specifications:
  • Overall Dimension: 18" W x 19" D x 46" H
  • Seat-Size: 14" W x 14" D
  • Back Size: 18" W x 18" H
  • Seat Height: 30" H