Flash Furniture ET-3534-24-BK-GG Distressed Metal Stool in Black
SKU:
ET-3534-24-BK-GG
Details
24'' High Distressed Black Metal Indoor-Outdoor Counter Height Stool with Back [ET-3534-24-BK-GG]
Features:
  • Bistro Style Counter Stool
  • Curved Back with Vertical Slat
  • Drain Hole in Seat
  • Distressed Black Powder Coat Finish
Specifications:
  • Overall Dimension: 17.75" W x 22" D x 40.25" H
  • Capacity: 330
  • Seat-Size: 14" W x 14" D
  • Back Size: 17.75" W x 17.25" H
  • Seat Height: 24" H