Baxton Studio CHR10VM/M B-C Dauphine Traditional French Accent Console Table-1 Drawer
SKU:
CHR10VM/M B-C
Availability:
Out of stock
Features:
  • Traditional French accent console table
  • One drawer and two shelves provide functional storage spaces
  • Constructed with MDF frame in distressed white finishing
  • Mindi wooden top in natural veneer finishing with white streaking
  • Metal drawer pulling handles in black finishing
Specifications:
  • Dimensions: 29.8" High x 31.5" Wide x 10" Long
  • Drawer: 3.25" High x 20.1" Wide x 6.5" Deep
  • Product Width: 31.5"
  • Product Depth: 10"
  • Product Height: 29.8"
  • Product Weight: 27.6
  • Table Height: 29.8"